Firmamızın 2000 yılından beri ahşap sektöründe varlığını sürdürmesinin başlıca nedeni kaliteli ahşap ve sarf malzemeleri kullanarak referanslarını ileriye dönük hazırlamış olmasındandır.
Ahşap ürünler ,metal yada beton ürünlerden çok farklı özellikler taşıyan bir madde olduğundan ve kısa zamanda yamulma, çatlama, şekil değiştirme gibi reaksiyonlar gösterebildiğinden kaliteli olmasına özen göstermekteyiz ve bu nedenle 1.sınıf ağaçlardan elde edilen ürünleri kullanmaktayız.
Ahşap ürünlerin imalatında kullanılan ahşap kadar sarf malzemeleri olan metal bağlantı malzemeleri, yapıştırıcı ürünler ve koruyucu kimyasallarında dünya markası olan firmaların ürettiği ürünlerden olmasına özellikle özen göstermekteyiz.
Metal bağlantı aparatlarımızda vidalarımızın tamamı seğmeninde en üst sırada yer alan alman malı WÜRTH marka vidalardır.
Yapıştırıcı kimyasallarımız yine alman malı WÜRTH ve CLİBERT markalı tutkallardır.

Koruyucu kimyasallarımız seğmeninde en üst sıralarda yer alan alman HEMEL , GORİ ve CLOU markalı emprimelerden oluşmaktadır. Ahşap boyalarımız ise sektörde yer edinmiş olan RAYKON markalı boyalardır.
Kullanmakta olduğumuz ürünlerin kaliteli olması fiyatlarımızı piyasa fiyatlarının üzerinde tutmaktadır. Ancak AHSAP gibi reaksiyonlar gösterebilen maddelerin yapımında kalitenin maksimum düzeyde olmasına özen gösterilmesi gerekliliğine inanmaktayız. Zira kalitesiz ürünler ile yapılan ürünler çok kısa bir zamanda kırılıp dökülmeye ve bozulmaya mecburdur.
İstanbul ahşap tasarım Firması olarak prensiplerimizin başında kaliteli ürün yapmak ve teslimat sonrası hizmet vermeye devamlılık göstermek vardır.
sitemizdeki sayfamızın en altında çalışmakta olduğumuz firmalar ve devlet kurumlarının referanslarımızdan sadece bazıları olduğunu belirtmeliyiz.
Ahşap ürünlerde kaliteden ödün verilmesine karşı olan bir firma olarak sizlerde İstanbul ahşap ailesinin birer üyesi yapmaktan keyif duyacağımızı belirmek isteriz